top of page
işyeri-tadilat-ofis-mağaza.png

Samsunda İşyeri Tadilatı

İnsanlar belirli dönemlerde çalışma alanlarını yenileme ve değiştirme ihtiyacı duymaktadır. Çünkü işyeri olarak kullanılan alanlar hem tesisat açısından hem de dekorasyon açısından belirli bir kullanımın ardından yıpranabilmektedir. Ve bu alanların belirli bir zaman diliminin ardından daha verimli kullanılabilmesi için tadilatının yapılarak yenilenmesi gerekmektedir. İş yeri tadilatı olarak adlandırılan bu çalışmalar oldukça kapsamlı uygulamalardır.

Samsun'da iş yeri tadilatı çalışmaları profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır. İş yeri tadilatı denildiğinde bu çalışmaların içerisinde farklı birçok aşama yer almaktadır. Ve her bir aşamada uzman ekiplerin görev aldığı profesyonel tadilat çalışmaları belirli bir proje dahilinde gerçekleştirilmektedir.

İşyeri Tadilatında Proje Aşaması

İş yeri tadilatı yaptırmak istediğinizde öncelikli olarak tadilat uygulamasını gerçekleştirecek olan firmanın keşif yapmasını talep etmelisiniz. İş yerinize gelen tadilat firmaları iş yerinin mevcut konumunu en ince ayrıntıları ile gözlemleyecektir. Ardından sizlerin tadilat çalışmalarında ne tür bir uygulama talep ettiğinizi tüm detayları ile sizlerden dinleyecektir. Aynı zamanda iş yeri tadilatı için ayırmış olduğunuz bütçe projelendirme çalışmalarının yapılması için önemli bir kriterdir.

Mevcut işyerinin durumu ve sizlerin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda her bir iş yeri için özel bir proje hazırlanacaktır. Bu projede iş yeri tadilatının hangi kapsamda gerçekleştirileceği, hangi uygulamaların yapılacağı, ne tür malzemelerin kullanılacağı gibi çok önemli detaylar yer alacaktır. Hem görsel olarak hem de maliyet açısından hazırlanan projeleri inceleyerek karar sürecinin tamamlanması sağlanacaktır. Karşılıklı olarak yapılan anlaşmaların ardından uygulama süreci devreye girecektir.

İş Yeri Tadilatı Nasıl Yapılır

İş yeri tadilatının yapılabilmesi için öncelikli olarak her bir işyeri için özel bir projelendirme çalışması yapılmaktadır. Bu projelendirme çalışması neticesinde hem tadilatta ne tür uygulamaların yapılacağı hem de tadilat sonrasında mevcut işyerinin nasıl olacağı konusunda kesin ve net bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda maliyet çalışmaları için tadilat projeleri en önemli kaynaklardır.

Projelendirme çalışmasının ardından tadilat süreci başlayacaktır. Bu süreçte öncelikli olarak mevcut yapıda yıkılması ve kırılması gereken alanlar ele alınacaktır. Yıkım işlemlerinin ardından elektrik, su ve doğalgaz i tesisatlarında yenilenme ve düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Tesisat bakım ve onarımlarının ardından zemin ve duvar için seçilen kaplama çalışmaları süreci başlayacaktır. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra dekorasyon işleri devreye girecektir. Eğer varsa dolap ve mobilya benzeri tasarımlar yerlerine yerleştirilecektir. Ardından ince dekorasyon işleri projede olduğu gibi hazırlanacaktır. Tüm bu süreçlerin ardından iş yeri tadilatı tamamlanmış olacaktır.

Samsun işyeri tadilatı çalışmaları kısmen düzenlemeler halinde yapılabileceği gibi komple anahtar teslim olarak da hazırlanabilmektedir. Bu seçim tamamen iş yeri sahibinin bütçesine ve tercihine bağlı olarak değişecektir.

Iş yeri tadilatı çalışmalarında tadilat hizmetini verecek olan firmanın kurumsal ve profesyonel bir yapı olması çok önemlidir. çünkü tadilat çalışmaları kapsamlı hizmetlerdir.

Aklınızdaki Projenizi 
Birlikte Yapalım

Tadilat işleri ve dekorasyon Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi, Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. ve sizlere hayalinizdeki eve kavuşturuyoruz

Hizmet Bölgeleri:

Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, Trabzon, Tokat

Büyükdere Caddesi No. 263 Atakum Samsun

 • Alaçam  Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Atakum Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Asarcık Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ayvacık Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Bafra Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Canik Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Havza Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Çarşamba Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  İlkadım Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Kavak Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ondokuzmayıs Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Salıpazarı Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Terme Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Tekkeköy Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Yakakent Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Vezirköprü Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ladik Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Samsun Dekorasyon ve Tadilat İşleri

bottom of page