top of page
samsun-mutfak-tadilat.jpg

Samsun Mutfak Tadilatı

Samsun mutfak tadilatı aktif olarak kullanılan bir mutfağın sıfırdan yenilenmesi çalışmalarının tamamını kapsamaktadır. Gün içerisinde sayısız kez kullandığımız mutfakların hem şık ve estetik olması hem de kullanışlı olabilmesi için tadilat çalışmalarının alanında deneyimli tadilat firmaları tarafından yapılması gerekir.

Mutfaklar evlerimizin en aktif alanlarıdır. Sürekli kullanıldığı için hem estetik hem de fonksiyonel ve kullanışlı olması önemlidir. Aynı zamanda hijyenin her zaman en üst düzeylerde olması gereken alanlardan birisidir. Sürekli aktif olarak kullanılan mutfaklarımızın tüm alanları hızlı bir şekilde yıpranabilmektedir. Yıpranan mutfaklar artık verimli ve fonksiyonel bir kullanım imkanı sunamamaktadır. Bu tür durumlarda mutfakların kısmı ya da komple tadilata alınma ihtiyacı oluşmaktadır.  

Mutfak tadilatı yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler

Kullandığınız mutfaklardan memnun kalmadığınız da ve artık mevcut mutfaklarının yıprandığını düşündüğünüzde mutfak tadilatı başvuracağınız tek yöntem olacaktır. Ancak uzun yıllar kullanabileceğiniz konforlu ve fonksiyonel mutfaklar yaratabilmek için tadilat öncesinde bilmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır.

Mutfak tadilatında öncelikli hedef mutfak kullanan kişilerin taleplerine en uygun şekilde bir mutfak yaratmaktır. Çünkü mutfakta aktif olarak zaman geçiren kişiler mutfağa en fonksiyonel şekilde nasıl kullanacağını en iyi bilen kişilerdir. Bununla birlikte mutfak tadilatını yaptıracağınız firmaların alanında uzman ve deneyimli olması çok önemlidir. Mutfak tadilatı kapsamlı bir uygulamadır. Sizlerin taleplerine en uygun şekilde estetik ve fonksiyonel mutfaklar yaratabilmek hem iyi bir ustalık hem de güçlü bir deneyim gerektirecektir.

Dolayısıyla mutfak tadilatı yaptırmadan önce taleplerinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz. Ve tadilat işlerinizi yaptıracağınız firma seçimlerini en doğru şekilde yerine getirmelisiniz.

Mutfak tadilatı nasıl yapılır

Mutfak tadilatı mevcutta var olan ve kullanılan bir mutfağın yerine sıfırdan yeni bir mutfak inşa etmek demektir. Bu süreçte öncelikli olarak mutfağın mevcut kullanım alanına göre bir proje oluşturulmaktadır. Mutfak tadilatı talep eden kişilerle mutfak tadilatını yapacak olan yüklenici firmanın karşılıklı görüşmeleri sonucunda proje onaylandıktan sonra tadilat aşaması başlamaktadır.

Mutfak tadilatı aşamasında öncelikli olarak mevcut mutfak dolapları kırılarak yerinden çıkarılmaktadır. Ve tamamen boş bir alan haline getirilen mutfak içerisinde projeye uygun bir şekilde tesisat yenileme ve düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Ardından projede belirlenmiş kriterlerde hazırlanmış olan mutfak dolapları yerlerine yerleştirilmektedir. Mutfak tadilatı komple mutfak için yapılabileceği gibi kısmı olarak ta yapılabilmektedir.

Mutfak tadilatı kaç gün sürer

Mutfak tadilatı yapılacak yenileme çalışmaları içerisindeki en zor ve en uzun sürecek uygulamaların başında gelmektedir. Çünkü mevcut mutfağın kırılma süreci ve tesisat yenilenme aşamaları zaman alan uygulamalardır. Aynı zamanda yenilenecek olan mutfağın büyüklüğü işlem sürecini etkileyen önemli aşamalardandır. Bu nedenle mutfak tadilatı için belirlenmiş sabit bir süre bulunmamaktadır. Mutfağın büyüklüğüne ve yapılacak tadilat uygulamalarının kapsamına göre süreç değişiklik göstermektedir.

Aklınızdaki Projenizi 
Birlikte Yapalım

Tadilat işleri ve dekorasyon Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi, Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. ve sizlere hayalinizdeki eve kavuşturuyoruz

Hizmet Bölgeleri:

Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, Trabzon, Tokat

Büyükdere Caddesi No. 263 Atakum Samsun

 • Alaçam  Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Atakum Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Asarcık Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ayvacık Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Bafra Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Canik Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Havza Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Çarşamba Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  İlkadım Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Kavak Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ondokuzmayıs Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Salıpazarı Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Terme Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Tekkeköy Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Yakakent Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Vezirköprü Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Ladik Dekorasyon ve Tadilat İşleri

 •  Samsun Dekorasyon ve Tadilat İşleri

bottom of page